Neden Biz?

Türkiye’nin en iyilerinden olan İzana Therapy’de, Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri ve Terapi, Kişisel Gelişim ve Profesyonel Koçluk alanlarında çalışmaktayız.

Bireylerin içlerinde var olduğuna inandığımız gücü keşfetmeyi hedefleyerek, ‘Derdin de dermanın da insanın kendisinde’ olduğu felsefesinden yola çıkarak birlikte çalıştığımız danışanlarımızın iyileştirici ve olumlu değişimlerini sağlayacak şekilde hayatlarını paylaştığımıza inanıyoruz.

Sunmakta olduğumuz psikolojik danışmanlık, terapi ve koçluk hizmetlerini, kültürel değerlerimizin bilinciyle, bireyler, aileler ve toplumumuz için öncelikli değerinin farkında olarak, her türlü kaynağımızı, enerjimizi ve yüreğimizi en çok faydayı sağlayacak şekilde sizler için çalışıyoruz.

İzana’nın başarısının sırrı, uzmanlarının  sizden biri olmasının yanı sıra samimi , insancıl, eğitimli ve proaktif kişiler olmasıdır.

Bu başarıyı sürdürebilmek için güncel konuları takip ederek, eğitimin ve öğrenmenin yaşam boyu olduğuna inanmaktayız. Danışanlarının yaşam öykülerinden beslenerek, sizlerden çok şey öğrenmeye devam etmekteyiz.

‘’Bizim için değerlisiniz…’’